poniedziałek, 26 marca 2012

Turnus Rehabilitacyjny Rusinowice 2012 - fotorelacja

- Alleluja! 
Zakrzyknąłem dzisiaj, bynajmniej nie z uwagi na zbliżające się Święta, a oczy zrobiłem wielkie jak pisanki. Również bynajmniej nie z uwagi na zbliżające się Święta... :-)

Wyrwało mi się to jak zobaczyłem Madzię jedzącą kolację. Ale nie jak dawniej - osobno chleb i osobno wędlinę. Ale Madzię jedzącą stuprocentową kanapkę posmarowaną masłem i obłożoną wędliną. A jak chwilę po kolacji zjadła kiwi - podczas gdy jeszcze 3 tygodnie wcześniej poza bananami świata owoców nie widziała - to po prostu zdębiałem. 
Moje dziecko je jak człowiek. To dopiero brzmi :-) A wygląda jeszcze lepiej. Kolejny plus turnusu.

***

No ale zgodnie z obietnicą zdjęcia. Tych wyszło około 700... Spośród nich wybrałem ciut ponad 150. Pokazujących wszystko to, na co zgodzili się organizatorzy i rodzice innych dzieci, będących w kadrze. Zatem na zdjęciach jest i grota solna, i terapia ruchowa, i czas wolny spędzany w Ośrodku i na spacerach, i hydroterapia, i hipoterapia, i zajęcia w sali doświadczania świata, i masaże logopedyczne z którymi wiążemy tak wielkie nadzieje, i zwyczajne dziecięce zabawy i głupoty. Bo pomimo swojej choroby dzieciaki mają moc pomysłów i są bardzo skore do zabaw. Są po prostu sobą...

Zapraszam do obejrzenia, poniżej link do zdjęć:

https://picasaweb.google.com/110596831044223107890/ZdjeciaZTurnusuRehabilitacyjnegoRusinowice2012

1 komentarz:

  1. Ale Madzia urosła. Zdjęcia są super. Widać, że dobrze spożytkowaliście ten czas. Pozdrawiam.
    Marta Brzozowska z Gliwic.

    OdpowiedzUsuń